👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت میکروپروسسور و PLC

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت میکروپروسسور و PLC

توضیحات:

دانلود پاورپوینت با موضوع میکروپروسسور و PLC،

در قالب ppt و در 33 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:

میکرو پروسسور                               

جز اصلی تمام کامپیوتر ها ریزپردازنده ی آنها است. اگرچه ممکن است میکروپروسسورها در معماری با یکدیگر تفاوت داشته باشند اما تمام آنها یک وظیفه را انجام می دهند: 'دریافت دستورالعمل ها و اجرای آن ها' در این مورد بیشتر صحبت خواهیم کرد اما چیزی که واضح است میکروپروسسور برای دریافت دستورالعمل ها نیاز به تعامل به وسایلی دیگر می باشد.

System Bus:

اصولا کلمه ی Bus به معنای گذرگاه عمومی، وسیله حمل و نقل عمومی یا اتوبوس می باشد. می توان System Bus را گذرگاه عمومی سیستم ترجمه کرد اما برای درک بهتر می توان معنی اتوبوس را در نظر گرفت و فرض کرد که CPU اطلاعات را از طریق اتوبوس به وسائل دیگر می فرستد و دریافت می کند!! اگر بخواهیم کمی دقیقتر به System Bus نگاه کنیم باید بگوییم که این گذرگاه خود از سه بخش مجزا به نام های Data Bus, Adress Bus و Control Bus تشکیل شده است:

Data Bus:

یا گذرگاه اطلاعات که وظیفه ی آن حمل و نقل اطلاعات از قبیل دستورالعمل ها (که باید اجرا شوند) و داده ها است. این گذرگاه یک مسیر دو طرفه است چون CPU هم اطلاعات را دریافت می کند و هم ارسال.

Adress Bus:

و . . .

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت ارتقا امنیت محیطی از طریق طراحی شهری دانلود پاورپوینت با موضوع آموزش مجازی جلوه ای از انقلاب علمی سوم اهمیت اخلاق و مسئولیت های اجتماعی مدیران پاورپوینت تحلیل دانشگاه معماری A & M تگزاس مقاله جامع محاسبات توري (Grid computing)