👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت سکته مغزی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت سکته مغزی

توضیحات:

دانلود پاورپوینت با موضوع سکته مغزی،

در قالب PPT  و در 61 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:

سكته‌ مغزي‌:

اصطلاح‌ «سكته‌ مغزي‌» وضعيتي‌ را توصيف‌ مي‌كند كه‌ در آن‌، جريان‌ خون‌ يك‌ قسمت‌ از مغز در اثر يك‌ لخته‌ خوني‌ يا يك‌ رگ‌ خوني‌ پاره‌ شده‌، به‌طور ناگهاني‌ و جدي‌ مختل‌ مي‌شود. انتقال‌ سريع‌ بيمار به‌ بيمارستان‌ بسيار حياتي‌ است‌. اگر سكته‌ مغزي‌ به‌ دليل‌ لخته‌ روي‌ داده‌ باشد، مي‌توان‌ با دادن‌ دارو، وسعت‌ صدمه‌ مغزي‌ را محدود و روند بهبود را سريع‌تر كرد.

به عبارت دیگر:

    سکته مغزی یک آسیب حاد مربوط به سیستم عصبی است  که در آن ، جریان  تامین کننده مواد مغذی و اکسیژن قسمتی از مغز قطع می شود.در نتیجه ، عملکرد عصبی ناحیه آسیب دیده مختل می شود.لازم به ذکر است قطع جریان خون معمولا در شریان ها اتفاق می افتد ، اما می تواند وریدها را نیز درگیر کند.سکته مغزی یک مساله اورژانسی پزشکی است که می تواند به آسیب موقتی عصبی و حتی  مرگ منجر شود ، در صورتی که سریع و به موقع تشخیص و درمان نشود.

و . . .

فهرست مطالب:

سكته‌ مغزي‌

CVA

تشخيص‌

علائم سكته مغزي

دو نوع سكته مغزي وجود دارد:

عوامل تشديد كننده بيماري

عواقب‌ مورد انتظار

گیلن باره

و . . .

توجه: چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت شهر و شهرنشینی پس از پیروزی اسلام مبانی نظری و پیشینه تحقیق اعتماد و اعتماد اجتماعی (فصل دوم) مبانی تحقیق و پیشینه تحقیقاتی تعاریف و نظریه های تکلیف شب (فصل دوم) پاورپوینت لیستریوز گوسفند گزارشکار آزمایشگاه خاک(دانه بندی)