👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت ديازپام - داروها

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت ديازپام - داروها

توضیحات:

دانلود پاورپوینت با موضوع ديازپام - داروها ،

در قالب ppt و در 111 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:

ديازپام - DIAZEPAM  نام فارسى:ديازپام

نام انگليسىDIAZEPAM :

 گروه دارويى:آرام‌بخش / خواب آور

 گروه شيميايى دارو:بنزوديازپين

مكانيسم اثر:

سطوح زيرقشرى دستگاه عصبى مركزى مثل سيستم ليمبيك، تشكيلات مشبك را مهار مي‌كند.

موارد مصرف: اضطراب، قطع ناگهانى مصرف الكلي، داروى كمكى را در اختلالات صرعي، قبل از عمل جراحي.

ميزان مصرف اضطراب/ اختلالات تشنجي: بالغين: خوراكى 2 تا 10mg سه تا چهار بار در روز؛ فرم پيوسته‌رهش 30-15 ميلي‌گرم در روز داده مي‌شود. بچه‌هاى بالاى شش‌ماه: خوراكى 1 تا 2/5mg، سه تا چهار بار در روز. اسپاسم عضلاني، قطع مصرف الكل:

بچه‌هاى بالاى 5 سال: عضلاني/وريدى 5 تا 10mg هر سه تا چهار ساعت برحسب نياز داده مي‌شود. بچه‌هاى بالاى 30 روز: عضلاني/ وريدى 1 تا 2mg، هر سه تا چهار ساعت برحسب نياز داده مي‌شود. صرع مداوم: بچه‌ها: بولوس وريدى) 0/1 تا 0/3mg/kg (1 ميلي‌گرم در دقيقه )به‌مدت 5-3 دقيقه) كه مي‌توان هر 15 دقيقه آن را تكرار كرد و تا دو دوز داده مي‌شود. بالغين: بولوس وريدى 5 تا 20mg با مقدار 2mg در دقيقه داده مي‌شود و مي‌توان هر 10-15 دقيقه آن را تكرار كرد، و درصورت عود صرع، 30 دقيقه بعد مي‌توان دوز دارو را تكرار كرد. موارد منع مصرف: فرم قرص: حساسيت مفرط به بنزوديازپين‌ها، گلوكوم با زاويه باريك، گلوكوم زاويه باز درمان‌نشده، جنون، حاملگى (در گروه D قرار دارد)، بچه‌هاى زير 6ماه، تا دو هفته پس از قطع مصرف MAOT.

و . . .

توجه: چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه پژوهش خلاقیت(فصل دوم) تحقیق توزیع یارانه ها تحقیق نقش مدیران در پیوند خانواده ، مدرسه و جامعه در ابعاد مسایل دینی ، اجتماعی و اقتصادی تحقیقی در مورد آداب و رسوم خراسان قيامهاي علويان