👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت کلیسای سنت استپانوس

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت کلیسای سنت استپانوس

توضیحات:

 فایل پاورپوینت کلیسای سنت استپانوس دستا ارمنستان، در حجم 41اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:

یکی از زیباترین و مشهورترین کلیساهای ارمنیان در جهان کلیسای استپانوس مقدس با ویژگی های معماری و تزئینی بسیار با ارزش است.

مساحت وانک استپانوس مقدس 3463 متر مربع است.پیرامون وانک بارویی عریض و مرتفع با سنگ لاشه و ملاط گل کشیده شده است.باروی دژ دارای هفت برج است چهار برج در چهار گوشه بارو،یک برج در وسط باروشرقی و دو برج در اواسط باروی غربی و در رو سوی در ورودی به فاصله 8 متر عقب تر ساخته شده است.در ورودی کلیسا در این قسمت قرار دارد.دو برجی که در دو سوی این محوطه ساخته اند می تواند به خوبی از در ورودی و محوطه جلوی آن محافظت نماید.

این کلیسا در 15 کیلومتری غرب جلفا در نزدیکی روستای دره شام از دهستان ارسکنار بخش پلدشت شهرستان ماکو و 6 کیلومتری روز ارس در دره ای سرسبز و زیبا در محلی به نام قزل وانک واقع شده است .

فهرست مطالب :

مقدمه

معرفی کلیسا

موقعیت اجتماعی

مشخصات

داخل کلیسا

اجاق دانیال

این فایل با فرمت پاورپوینت در 41 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت ناحيه‌‌بندي تصاوير تشديد مغناطيسي با استفاده از معيار آنتروپي مطالعات و رساله معماري طراحی مرکز پرورش فکری استعدادهای درخشان مبانی نظری و پیشینه پژوهش موسیقی درمانی(فصل دوم پایان نامه) تحقیق بهداشت دهان تحقیق هوش عاطفی دانش آموزان با توجه به شیوه های تدریس فعال و غیر فعال معلمین