👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت طبیعت گرایی در معماری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت طبیعت گرایی در معماری

توضیحات:

فایل پاورپوینت طبیعت گرایی در سازه های معماری،در 30 اسلاید .

بخشی ازمتن:

طبيعت ، طراحى زبردست و مهندسى چير ه دست است كه هم در انتخاب فرم وشکل های يك جسم (متناسب با نياز آن) بهترينها را انتخاب میكند و هم درانتخاب اسكلت و مكانيسمى كه به آن جسم ايستايى و دوام ببخشد، ساد ه ترين،متناسب ترين و مؤثرترين را به كار میگيرد. جالب است كه در طبيعت، فرم يك جسم و اجزاى برپادارنده و شكل دهند ه آن به صورت متقابل، يكديگر را تعريف میكنند.

بر اين اساس در اواخر قرن بيستم نيز، توسعه و پيشرفتهاي تكنولوژي و پژوهشهايانجام شده توسط برخى از معماران و مهندسان، اين امكان را براي ساختن سازه هاي سبك فراهمكرد و در واقع يكي از دستاوردهاي بزرگ در زمينه معماري و مهندسي، توسعه سازه هايي باوزن كم بود كه اين كار تنها با الهام از ساختارها و تئور ي هاي طبيعي ممكن ميشد.

فهرست مطالب :

مقدمه

رویکرد تقلیدانه معماری از طبیعت

سازه های کابلی

سازه های بادی

سازه های پوسته ایی

گنبد ژئودزيک

نتیجه گیری

این فایل با فرمت پاورپوینت در30اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است و جهت ارائه در دروس رشته معماری بخصوص درس انسان،طبیعت،معماری مناسب می باشد.

👇محصولات تصادفی👇

پاسخ تشریحی سوالات فصول (1.2.4.7.11) اصول تهیه و تنظیم و کنترل بودجه ویراست دوم مبانی نظری و پیشینه پژوهش درمان بیش فعالی(ADHD) یا نوروفیدبک (فصل دوم) تحقیق كيفيت زندگي و انقلاب ديجيتال تحقیق نحوه ی فعالیت و کار دبیران در طول سال تحصیلی مقاله انگاره های بين المللی شدن حقوق کيفری بازرگانی