👈 فروشگاه فایل 👉

تحقیق آنتی ویروس سیمانتک

ارتباط با ما

... دانلود ...

تحقیق آنتی ویروس سیمانتک

آنتی ویروس سیمانتک

حفاظت ضد جاسوسی جدید سیمانتک تبــليغـــات

سیمانتک نمونه بتا از آخرین محصول ضدجاسوسی خود را عرضه میکند که بعدا بعنوان یک قسمت تکمیلی در آخرین بسته امنیتی نورتن ارائه خواهد شد.

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران، از سایت http://www.ComeToNet.com و به نقل از نیوزفاکتور، نمونه ضدجاسوسی 2005 امنیت اینترنت نورتن (Norton Internet Security 2005 AntiSpyware Edition) میتواند بصورت بلادرنگ جاسوسها یا Spyware ها را در کامپیوتر یافته و آنها را پاک کند. شرکت میگوید که این سیستم به نحوی ساخته شده است که بتواند جلوی حملات آتی را نیز بگیرد.

بسته امنیتی جدید سیمانتک دارای سطوح اسکن چندگانه است که میتواند جاسوس اسپایور را در مرحله ورود شناسایی نماید. تکنولوژی بروزرسانی خودکار داخلی سیمانتک بصورت مرتب حفاظت را برای خطرات جدید تضمین مینماید.

فایروال شخصی نورتن کار مراقبت از دیتاهایی که کامپیوتر را ترک میکنند بعهده دارد به نحویکه اطلاعات بدون آگاهی یوزر ارسال نمیشود.

این لایه امنیتی اضافی باعث میشود تا بصورت خودکار جلوی جاسوس اسپایور و سایر برنامه های مخرب برای ایجاد ارتباط تخریبی به اینترنت گرفته شود.

برخلاف ویروس که سرانجام حضورش را در کامپیوتر اعلام میکند، جاسوس اسپایور خود را از دید یوزر پنهان نگه میدارد. به محض آنکه این جاسوس در کامپیوتری نصب میشود کار ردگیری فعالیت وب یوزر را آغار مینماید و تمام ضربه های کیبورد را برای بدست آوردن اطلاعات حساس شخصی بررسی میکند.

آنتی ویروس سیمانتک برای سیمبیان سری ۶۰ Symantec antivirous for mobile

همیشه ویروس ها آزار دهنده بوده اند و هستند . ویروس هایی که با ورود سیستم عامل های کامپیوتری مانند ویندوز رشد یافتند و شروع به تخریب ویندوز و فایل های مهم کاربران می کردند . همان طور که می دانید ویروس ها و تروجان های زیادی برای کامپیوتر وجود دارد اما شما فقط با نصب یک نرم افزار به اسم آنتی ویروس از بین صدها آنتی ویروس تولید شده از سیستم های کامپیوتری و اطلاعات خود محافظت می کنید . اما با تولید گوشی های سیستم عامل دار ( سری ۶۰ ) با کمال ناباوری دیده شد که ویروس هایی هم برای این گوشی ها پیدا شد که اطلاعات رم شما را تهدید می کنند و ممکن است آن ها را نابود کنند . پس برای امنیت گوشی خود چه می کنید ؟؟؟؟؟

خوب یکی از شرکت های خیلی معروف سازنده آنتی ویروس شرکت سیمانتک است که با تولید آنتی ویروس norton خود جایگاه ویژه ای را بین کاربران آنتی ویروس های کامپیوتر پیدا کرد . چندی نگذشت که نسخه تحت موبایل از این آنتی ویروس هم برای گوشی های سری ۶۰ نوشته و تولید شد که به خاطر توانایی آپدیت و بروز رسانی رایگان این نسخه از آنتی ویروس هم جایگاه ویژه ای را بین کاربران موبایل پیدا کرد . شما با یک عدد سیم کارت ایرانسل که مجهز به اینترنت است می توانید این آنتی ویروس را بروزرسانی کنید .هم اکنون نسخه تحت موبایل از این انتی ویروس برای گوشی های سری ۶۰ در اختیار شماست . دانلود کنید و توسط این نرم افزار از گوشی های سیمبیان سری ۶۰ خود در برابر حملات ویروس ها محافظت کنید و از امنیت گوشی خود لذت ببرید .

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت آزمايش هاي اچ.آي.وي فایل پاورپوینت آینده پژوهی در شهرهای اسلامی پاورپوینت ولایت فقیه تحقیق بحث در حديث كميل از امير الومنين عليه السلام پيرامون ولايت فقيه تحقیق امام خمينى از ولادت تا رحلت